vizes csapatkep_1Kemény Dénes Városi Sportuszoda adott otthont a Miskolc Városi Sportiskola versenyének, ahol 21 egyesület 352 sportolója között rekordlétszámban álltak rajthoz az Egriek. Már az előkészületek is komoly munkát adtak a Kovács Ottó által vezetett szakmai stábnak, hiszen 82 egri úszót kellett felkészíteni. Minden korosztály képviseltetve volt, a legfiatalabbak hatévesek voltak, Besenyei Luca és Lugosi Csongor, míg a legidősebb versenyzőnk a 19 éves Kovács Dorottya volt.
A verseny a nyári országos korosztályos bajnokságokra való felkészülés jegyében zajlott. Kovács Ottó, Pohl Anette, Patkó Kata, Erdélyi Krisztina és Sallai Bea tanítványai jól szerepeltek, többen is országosan is jegyzett időeredményeket úsztak és összesen 46 érmet szereztek.


A korosztályos válogatott mellúszó Szeivolt Melinda, most 50 és 100 méter pillangón mutathatta be a tudását. Ezekben a számokban is olyan jól teljesített, hogy mindkét számban átvette az országos ranglistán a vezetést.
A még „béka” korosztályú Kovács Attila és Kiss Olivér testvériesen megosztozott aranyérmeken, mindketten kettőt-kettőt vehettek át, csakúgy, mint a „delfin” korosztályú Kovács Gréta. Szintén a delfinek között nyert aranyérmet Angyal Mátyás, de a legidősebbek között is nyert aranyérmet egri versenyző, a 400 méteres vegyesúszásban Nagy Ádám állhatott fel a dobogó tetejére.
Nagy csatákat és nagy szurkolást hoztak a béka és a delfinváltók, ahol az egrieknek mind a négy csapata érmes lett.
Természetesen minden egri úszó megkapta az edzői dicséretet, aki megúszta a legjobbját, az edzőket pedig a szakmai vezető dicsérte meg, hiszen a 82 versenyző hatalmas szervezői munkát jelentett az edzők számára, akik hiba nélkül oldották meg a feladatukat. Ehhez nagyban hozzájárultak a kis versenyzőink szülei is, akik segítséget jelentettek az Egri Úszó Klub számára, amit ezúton szeretne megköszönni az egyesület vezetősége!
Jó érzés volt Egrinek lenni a versenyen. Bizakodhatunk, hogy az egri úszás jó úton halad, hiszen a nagy létszám mellett már minőségi eredmények is születtek. A csapatversenyben pedig a Kőbánya SC mögött az előkelő második helyen végzett az Egri Úszó Klub, maga mögé utasítva például a Jövő SC-t és a házigazdákat.

eredmények:

Szeivolt Melinda 2000 50 m. leány mellúszás 1. 36,79
  50 m. leány pillangóúszás 1. 31,02
  100 m. leány pillangóúszás 1. 1:07,45
    
Kovács Attila 2004 50 m. fiú gyorsúszás 1. 37,70
  100 m. fiú gyorsúszás 1. 1:26,69
  50 m. fiú mellúszás 2. 52,06
    
Kiss Olivér 2004 50 m. fiú hátúszás 1. 44,72
  50 m. fiú pillangóúszás 1. 47,53
  100 m. fiú gyorsúszás 2. 1:28,80
    
Kovács Gréta 2003 50 m. leány mellúszás 1. 45,78
  100 m. leány gyorsúszás 1. 1:22,36
  50 m. leány hátúszás 6. 45,69
    
Nagy Ádám 1994 400 m. fiú vegyesúszás 1. 5:03,06
  100 m. fiú mellúszás 3. 1:12,41
  50 m. fiú mellúszás 4. 33,27
  50 m. fiú gyorsúszás 6. 27,12
    
Angyal Mátyás 2002 50 m. fiú hátúszás 1. 39,26
  100 m. fiú gyorsúszás 4. 1:14,82
  100 m. fiú hátúszás 4. 1:26,55
    
Holló Balázs 1999 50 m. fiú gyorsúszás 2. 28,47
  400 m. fiú vegyesúszás 2. 5:08,62
  50 m. fiú mellúszás 4. 36,62
  50 m. fiú pillangóúszás 4. 30,45
  100 m. fiú mellúszás 5. 1:19,40
    
Kovács Kristóf 2003 50 m. fiú pillangóúszás 2. 40,19
  100 m. fiú gyorsúszás 3. 1:22,01
  100 m. fiú hátúszás 3. 1:32,62
    
Rompos Dóra 2000 50 m. leány hátúszás 2. 34,77
  100 m. leány pillangóúszás 3. 1:14,73
  100 m. leány hátúszás 4. 1:15,40
    
Kormos Kristóf 2004 50 m. fiú gyorsúszás 2. 38,83
  100 m. fiú gyorsúszás 3. 1:30,26
  50 m. fiú hátúszás 4. 53,41
    
Blaskó Nikol 2004 50 m. leány mellúszás 2. 56,30
  50 m. leány gyorsúszás 3. 45,40
  50 m. leány hátúszás 4. 52,40
    
    
    
Cseke Petra 2001 100 m. leány gyorsúszás 2. 1:05,31
  50 m. leány hátúszás 4. 36,64
  100 m. leány hátúszás 5. 1:16,39
    
Gáspár Noémi 1996 50 m. leány hátúszás 2. 32,66
  100 m. leány hátúszás 3. 1:09,12
  100 m. leány gyorsúszás 10. 1:04,73
  50 m. leány gyorsúszás 14. 30,43
    
Kovács-Micski Márton 1995 100 m. fiú hátúszás 2. 1:06,44
  50 m. fiú hátúszás 3. 30,69
  50 m. fiú gyorsúszás 11. 28,05
  100 m. fiú gyorsúszás 11. 1:00,86
    
Lezsák Kira 2004 100 m. leány gyorsúszás 2. 1:49,00
  50 m. leány gyorsúszás 4. 45,52
  50 m. leány mellúszás 7. 59,40
    
Hegyi Tamás 2002 50 m. fiú mellúszás 2. 45,22
  100 m. fiú mellúszás 6. 1:38,32
  100 m. fiú hátúszás 9. 1:34,14
    
Prokaj Zsombor 2005 50 m. fiú hátúszás 2. 50,24
  50 m. fiú gyorsúszás 8. 51,11
    
Dér-Herendovics Zsombor 2005 50 m. fiú gyorsúszás 3. 48,06
  50 m. fiú mellúszás 4. 1:01,11
  100 m. fiú gyorsúszás 4. 1:52,84
    
Bisztriczki Sára 2005 50 m. leány gyorsúszás 3. 46,45
  50 m. leány hátúszás 5. 55,72
  50 m. leány mellúszás 7. 1:02,96
    
Sós Klaudia 2000 50 m. leány mellúszás 3. 39,92
  100 m. leány mellúszás 4. 1:26,45
  50 m. leány pillangóúszás 8. 37,38
    
Szabó Zsanett 2002 50 m. leány mellúszás 3. 45,68
  100 m. leány mellúszás 4. 1:34,13
  100 m. leány gyorsúszás 8. 1:17,05
    
Kripkó Ádám 1999 50 m. fiú mellúszás 3. 35,06
  100 m. fiú mellúszás 4. 1:17,03
  50 m. fiú pillangóúszás 8. 33,29
    
Cseke Kristóf 2005 50 m. fiú hátúszás 3. 54,32
  50 m. fiú gyorsúszás 4. 48,84
    
    
    
    
Kovács Eszter 1995 50 m. leány hátúszás 3. 32.76
  50 m. leány gyorsúszás 5. 28,87
  100 m. leány gyorsúszás 7. 1:03,08
    
Renn Dániel 2002 100 m. fiú mellúszás 3. 1:33,03
  50 m. fiú pillangóúszás 7. 45,90
  100 m. fiú gyorsúszás 11. 1:25,92
    
Szeleczky-Szük Zsombor 2004 50 m. fiú mellúszás 3. 59,64
    
Nagy Zsombor 2004 50 m. fiú gyorsúszás 4. 42,57
  100 m. fiú gyorsúszás 5. 1:38,66
  50 m. fiú mellúszás 6. 55,13
    
Nagy Natália 2000 50 m. leány gyorsúszás 4. 31,82
  100 m. leány gyorsúszás 7. 1:10,22
    
Pető Dorottya 1994 50 m. leány gyorsúszás 4. 28,77
  100 m. leány pillangóúszás 8. 1:13,80
  50 m. leány pillangóúszás 9. 32,50
  100 m. leány gyorsúszás 23. 1:08,88
    
Markó Csilla 2005 50 m. leány gyorsúszás 5. 47,70
  50 m. leány mellúszás 5. 1:00,63
  100 m. leány gyorsúszás 5. 1:55,11
    
Balázs Dóra 2001 50 m. leány mellúszás 5. 40,89
  100 m. leány mellúszás 6. 1:30,43
  50 m. leány hátúszás 9. 39,72
    
Eged Bence 2000 50 m. fiú mellúszás 5. 43,28
  100 m. fiú mellúszás 6. 1:32,42
  50 m. fiú pillangóúszás 18. 40,57
    
Tóth Máté 2002 50 m. fiú hátúszás 5. 42,17
  100 m. fiú hátúszás 7. 1:31,96
  100 m. fiú gyorsúszás 9. 1:22,99
    
Tóth Veronika 2002 50 m. leány mellúszás 5. 45,97
  100 m. leány mellúszás 7. 1:40,54
  100 m. leány gyorsúszás 9. 1:22,47
    
Balogh Noémi 2003 100 m. leány mellúszás 5. 1:52,86
  50 m. leány mellúszás 7. 54,00
  50 m. leány gyorsúszás 10. 45,90
    
Sőregi Ádám 2003 50 m. fiú hátúszás 5. 57,80
 2003 50 m. fiú mellúszás 7. 55,69
 2003 50 m. fiú gyorsúszás 10. 46,47
    
    
Visontai Balázs 2004 50 m. fiú hátúszás 5. 54,47
  50 m. fiú gyorsúszás 8. 47,77
  50 m. fiú mellúszás 9. 1:00,28
    
Sőregi Dániel 2003 50 m. fiú mellúszás 6. 54,78
  50 m. fiú hátúszás 6. 57,82
  50 m. fiú gyorsúszás 11. 49,43
    
Dér-Herendovics Botond 2005 50 m. fiú mellúszás 6. 1:03,10
  50 m. fiú hátúszás 6. 1:01,22
  50 m. fiú gyorsúszás 13. 1:01,45
    
Pogonyi Márton 2002 50 m. fiú hátúszás 6. 42,25
  100 m. fiú hátúszás 6. 1:29,72
  100 m. fiú gyorsúszás 15. 1:28,16
    
Juhász Janka 2005 50 m. leány hátúszás 6. 56,28
  50 m. leány mellúszás 8. 1:05,29
    
Gyöngy Virág 2002 50 m. leány mellúszás 6. 46,65
  100 m. leány mellúszás 9. 1:43,18
    
Dér-Herendovics Zsolt 2002 50 m. fiú mellúszás 6. 48,66
  100 m. fiú mellúszás 10. 1:46,06
  100 m. fiú gyorsúszás 17. 1:39,15
    
Mirkóczki Áron 1998 100 m. fiú mellúszás 7. 1:21,40
  50 m. fiú mellúszás 8. 38,72
  100 m. fiú gyorsúszás 10. 1:08,69
    
Dobi Dorina 2002 50 m. leány pillangóúszás 7. 41,78
  100 m. leány mellúszás 8. 1:41,92
  100 m. leány hátúszás 11. 1:35,12
    
Várkonyi Gergő 2002 50 m. fiú mellúszás 7. 48,90
  50 m. fiú gyorsúszás 8. 38,98
    
Eördögh Döme 2004 50 m. fiú hátúszás 7. 1:00,96
  50 m. fiú gyorsúszás 9. 49,65
    
Kaló Ádám 1996 100 m. fiú gyorsúszás 7. 59,81
  50 m. fiú gyorsúszás 10. 27,79
  50 m. fiú pillangóúszás 13. 30,89
    
Pogonyi Bíborka 2005 50 m. leány gyorsúszás 7. 49,06
  50 m. leány hátúszás 10. 1:01,92
    
Urvári Lili 1998 50 m. leány mellúszás 7. 38,61
  50 m. leány gyorsúszás 21. 31,47
    
    
Holló Bálint 1996 50 m. fiú gyorsúszás 8. 27,27
  100 m. fiú gyorsúszás 9. 59,95
  100 m. fiú pillangóúszás 10. 1:10,40
  50 m. fiú pillangóúszás 14. 31,08
    
Szalai Péter 1994 100 m. fiú mellúszás 8. 1:18,04
  50 m. fiú mellúszás 10. 35,65
  50 m. fiú gyorsúszás 12. 28,22
  100 m. fiú gyorsúszás 14. 1:02,82
    
Hegyi Ádám 2005 50 m. fiú hátúszás 8. 1:10,20
  50 m. fiú gyorsúszás 10. 59,09
  50 m. fiú mellúszás 13. 1:09,90
    
Renn Viktória 2004 50 m. leány hátúszás 8. 57,08
  50 m. leány gyorsúszás 10. 48,35
    
Kopka Réka 2003 50 m. leány mellúszás 8. 57,20
  50 m. leány gyorsúszás 11. 48,05
  50 m. leány hátúszás 11. 52,70
    
Kormos Gergely 2001 100 m. fiú hátúszás 8. 1:24,33
  400 m. fiú vegyesúszás 11. 6:06,00
  50 m. fiú pillangóúszás 13. 37,28
    
Jakab Dániel 1997 100 m. fiú pillangóúszás 8. 1:08,51
  50 m. fiú pillangóúszás 15. 31,54
  100 m. fiú gyorsúszás 17. 1:06,19
  50 m. fiú gyorsúszás 19. 29,29
    
Balázs Máté 2004 50 m. fiú hátúszás 9. 1:14,71
  50 m. fiú mellúszás 10. 1:01,55
  50 m. fiú gyorsúszás 13. 1:01,77
    
Jurányi Viktória 1998 50 m. leány mellúszás 9. 38,97
  100 m. leány mellúszás 13. 1:27,84
  100 m. leány gyorsúszás 27. 1:10,05
    
Gömöri Olivér 2002 50 m. fiú hátúszás 9. 46,27
  100 m. fiú gyorsúszás 16. 1:38,10
    
Suszter Dominik 2001 50 m. fiú mellúszás 9. 48,01
  50 m. fiú gyorsúszás 23. 38,73
    
Erdélyi Virág 2001 50 m. leány hátúszás 10. 40,00
  100 m. leány gyorsúszás 13. 1:13,11
  100 m. leány hátúszás 13. 1:24,65
    
    
    
    
Hegyi Balázs 2001 100 m. fiú pillangóúszás 10. 1:28,80
  50 m. fiú pillangóúszás 14. 37,96
  50 m. fiú gyorsúszás 21. 37,69
    
Kovács Gréta 2002 50 m. leány hátúszás 10. 1:03,94
    
Besenyei Luca 2006 50 m. leány gyorsúszás 11. 54,90
  50 m. leány hátúszás 12. 1:04,90
    
Lugosi Csongor 2006 50 m. fiú mellúszás 11. 1:06,05
    
Kopka Noémi 2001 50 m. leány mellúszás 12. 45,50
  100 m. leány mellúszás 13. 1:37,54
  50 m. leány hátúszás 17. 42,10
    
Balogh Emese 2000 50 m. leány pillangóúszás 12. 39,58
  100 m. leány pillangóúszás 14. 1:29,76
  100 m. leány gyorsúszás 25. 1:19,73
    
Szabó Fruzsina 1998 100 m. leány mellúszás 12. 1:26,81
  50 m. leány mellúszás 16. 40,48
  100 m. leány gyorsúszás 31. 1:12,42
    
Tóth Benedek 2005 50 m. fiú gyorsúszás 13. 1:08,30
  50 m. fiú mellúszás 14. 1:13,00
    
Kiss Abigél 2002 50 m. leány gyorsúszás 13. 42,82
  100 m. leány gyorsúszás 16. 1:39,49
    
Kovács Dorottya 1993 100 m. leány pillangóúszás 13. 1:17,80
  50 m. leány pillangóúszás 17. 34,35
  100 m. leány gyorsúszás 29. 1:11,90
    
Hatala Lili 2002 50 m. leány gyorsúszás 14. 44,39
  100 m. leány gyorsúszás 15. 1:36,52
    
Kincses Lilla 1997 100 m. leány mellúszás 14. 1:27,98
  50 m. leány mellúszás 17. 41,03
    
Aradi Nikolett 2001 50 m. leány gyorsúszás 16. 35,67
  100 m. leány gyorsúszás 31. 1:27,00
    
Kaló Eszter 2001 50 m. leány gyorsúszás 17. 36,26
  100 m. leány gyorsúszás 27. 1:20,99
    
Kalina János 1997 100 m. fiú gyorsúszás 19. 1:13,94
  50 m. fiú gyorsúszás 21. 32,61
    
    
    
Vinczepap Réka 1998 100 m. leány gyorsúszás 20. 1:08,11
  50 m. leány gyorsúszás 23. 31,64
    
Dusek Krisztina 2001 50 m. leány gyorsúszás 21. 37,35
  100 m. leány gyorsúszás 30. 1:23,59
    
Holecz Bálint 2001 50 m. fiú gyorsúszás 24. 39,34
  100 m. fiú gyorsúszás 29. 1:33,59
    
Nagy Bence 2001 50 m. fiú gyorsúszás 25. 39,40
  100 m. fiú gyorsúszás 27. 1:26,13
    
    
Béka 4*50 m. fiú gyorsváltó  Kiss Olivér 1. 2:52,76
  Visontai Balázs  
  Nagy Zsombor  
  Kovács Attila  
    
Béka 4*50 m. leány gyorsváltó  Lezsák Kira 2 3:17,93
  Bisztriczki Sára  
  Markó Csilla  
  Blaskó Nikol  
    
Delfin 4*50 m. fiú gyorsváltó  Tóth Máté 1. 2:26,24
  Renn Dániel  
  Kovács Kristóf  
  Angyal Mátyás  
    
Delfin 4*50 m. leány gyorsváltó  Tóth Veronika 3. 2:28,50
  Dobi Dorina  
  Kovács Gréta  
  Szabó Zsanett  

Egyesület résztvevők nevezések A. E. B. 4. 5. 6. 7. 8. Pont
 száma száma
 _
1. Kőbánya Sport Club   43 (12%) 168 (13%) 24 23 14 13 13 6 10 7 630
2. Egri Úszó Klub       82 (23%) 229 (18%) 13 15 18 19 15 15 17 15 610
3. Debreceni Sportc. SI 31 (8.8%) 180 (14%) 17 17 12 13 12 8 12 14 519
4. Fiedler Ottó SE Ózd  26 (7.4%) 117 (9.3%) 8 10 11 12 13 10 9 11 397
5. Misk.VSI Nonprof.Kft 37 (11%) 127 (10%) 7 6 15 10 8 15 7 5 356
6. Nyírsuli             45 (13%) 145 (12%) 4 12 9 7 5 8 11 12 287
7. Parafa Úszó Klub     19 (5.4%) 99 (7.9%) 5 7 7 6 10 9 7 3 250
8. Swimming Penth. Club 14 (4.0%) 35 (2.8%) 5 3 2 1 5 4 2 2 137
9. A Jövő SC Veolia     14 (4.0%) 33 (2.6%) 6 2 3 3 2 4 2 1 126
10. Ezüst Hullám         7 (2.0%) 29 (2.3%) 6 2 2 2 4 1 0 1 110
11. Debreceni Búvárklub  9 (2.6%) 29 (2.3%) 2 1 0 3 1 1 1 1 50
12. Pápai Úszó SE        1 (0.3%) 6 (0.5%) 2 0 2 2 0 0 0 0 40
13. Darnyi Tamás SC      1 (0.3%) 4 (0.3%) 1 2 1 0 0 0 0 0 29
14. Platonov SE          5 (1.4%) 12 (1.0%) 1 1 1 0 0 0 2 0 26
15. Esztergomi Úszó Klub 2 (0.6%) 8 (0.6%) 0 1 0 0 0 2 0 1 14
16. BHSE                 3 (0.9%) 13 (1.0%) 0 0 1 0 0 1 0 1 10
17. FTC                  2 (0.6%) 4 (0.3%) 1 0 0 0 0 0 0 1 10
18. Teknőc Úszóiskola    1 (0.3%) 5 (0.4%) 0 0 0 0 0 1 0 0 3
19. BVSC-Zugló           1 (0.3%) 4 (0.3%) 0 0 0 0 0 0 0 1 1
20. Budaörsi ÚVVSE       8 (2.3%) 8 (0.6%) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Gagarin DSE          1 (0.3%) 5 (0.4%) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 _
Összesen: 352 1260

Egri városi csúcsok

csucslista190

Pályabeosztások

Befizetés időpontok

penz transparent

Magyar Úszó Szövetség

Magyar Úszó Szövetség_

Hírlevél





porno izle